Firma

Założona w 2003 roku.
Firma działa jako firma rodzinna.

Galkom-Tech to firma, którą założył w 2003 roku Janusz Piotrowski wraz z czterema synami – absolwentami wyższych uczelni o specjalnościach technicznych.
Zatrudniona załoga to także wysoko kwalifikowani pracownicy z wykształceniem wyższym i średnim technicznym.

Firma dotychczas specjalizowała się w projektowaniu i produkcji oprzyrządowania technologicznego i narzędzi specjalnych jak również w wytwarzaniu komponentów dla różnych producentów wyrobów finalnych.
Wytwarzała również części zamienne do maszyn i urządzeń wymagających odtworzenia specyficznej dokumentacji konstrukcyjnej i technologicznej.

Obecnie firma dysponuje między innymi centrami frezarskimi i tokarskimi CNC 3, 4, 5 osiowymi, drążarkami wgłebnymi i drutowymi renomowanych firm.

Bardzo duże możliwości obróbcze daje firmie posiadanie szlifierki do wałków i otworów szwajcarskiej firmy STUDER typ Favorit 1044 o zakresie obróbki ∅ 350 x 1000 z możliwością szlifowania nieregularnych otworów i powierzchni zewnętrznych.
Firma dysponuje również nowoczesnym zapleczem kontrolno – pomiarowym wyposażonym m.in. w mikroskopy optyczne i elektroniczne, wysokościomierze elektroniczne firmy Mitutoyo, a także w maszynę pomiarową Hexagon.
Aby zapewnić swoim klientom najwyższą jakość wytwarzanych produktów, w firmie realizuje się okresowe szkolenie pracowników, stosownie do wymogów posiadanych systemów: zarządzania ERP i ISO 9001-2075.

Dzięki innowacyjnemu zarządzaniu oraz potencjałowi biura konstrukcyjnego – technologicznego w dorobku Galkom-Tech jest patent RP na unikalny przyrząd wykonany dla Klienta z branży samochodowej.

Aktualnie firma współpracuje z wieloma Klientami zarówno krajowymi jak i zagranicznymi, m.in.: Goodrich Aerospace Poland, BWI Poland, KHS, Cellfast.
Mając jednak na uwadze konieczność ciągłego poszerzania portfolio, jak również podejmowania nowych wyzwań które gwarantują rozwój firma widzi konieczność nawiązania współpracy z nowymi Klientami.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO KONTAKTU I WSPÓŁPRACY.